Tadbir g‘oliblari va stipendiantlari

 

 


2016 yil 21 may O‘zbekiston Milliy universiteti, Toshkentdagi MDU filiali, Toshkent davlat pedagogika universiteti, Samarqand va Urgench Davlat uinversiteti, INHA universiteti matematika bo‘yicha talabalar orasida Qori-Niyoziy nomidagi II Musobaqa g‘oliblari

Xaydarov

Ibragimov Shoxrux

Mirzo Ulug‘bek nomidagi O‘zMU, bakalavr 2-bosqich

Birinchi o'rin

Pirnafasov

Maxmudov Mirmuhsin

Mirzo Ulug‘bek nomidagi O‘zMU, bakalavr 2-bosqich

Ikkinchi o'rin

Shermatova

Egamberganov Xakimboy

Mirzo Ulug‘bek nomidagi O‘zMU, bakalavr 2-bosqich

Uchinchi o'rin

2015 yil 14 may O‘zbekiston Milliy universiteti, Toshkentdagi MDU filiali, Toshkent davlat pedagogika universiteti, Qoraqalpoq, Samarqand va Urgench Davlat Unversiteti matematika bo‘yicha talabalar orasida Qori-Niyoziy nomidagi I Musobaqa g‘oliblari

Xaydarov

Egamberganov Xakimboy

Mirzo Ulug‘bek nomidagi O‘zMU, bakalavr 1-bosqich

Birinchi o'rin

Pirnafasov

Xursanov Shoxrux

Mirzo Ulug‘bek nomidagi O‘zMU, bakalavr 3-bosqich

Ikkinchi o'rin

Shermatova

Ibragimov Zarif

Samarqand Davlat Universiteti, bakalavr 4-bosqich

Uchinchi o'rin




2016 yil Qori-Niyoziy nomidagi stipendiantlar

klichev

 

Botirov G'olibjon

O'zMU qoshidagi MI,

doktorant

 

klichev

 

Abdurashidova Anora

TDPU

talaba

klichev

Gapparova Maftuna

O'zPF ITI

doktorant

 

klichev

Xolikulov Muxammad

TIMI

talaba

klichev

Ibragimov Shoxrux

O'zMU

talaba

 

CIMG1207 CIMG1215 P3070014


Qori-Niyoziy nomidagi stipendiantlar ro‘yxati.

1

Seypullaev Jumabek

O'zMU qosh MI

aspirant

2008

2

Tojiboev Ibrohimjon

O'zMU qosh MI

aspirant

2008

3

Ishchanov Javlonbek

TIMI

bakalavr

2008

4

Boltaeva Umida

O'zMU

aspirant

2008

5

Nosirov Murod

O'zMU

magistr

2008

6

Hakimov Atabek

O'zMU

bakalavr

2008

7

Sabirov Nilufar

O'zPFITI

aspirant

2008

8

Ziyadullaeva Shohida

O'zPFITI

aspirant

2008

9

Abdurahmanov Ilhom

TIMI

bakalavr

2009

10

Abdusamadova Dilnoza

O'zMU

bakalavr

2009

11

Ruziboev Marks

O'zMU

magistr

2009

12

Kulmatova Barno

TDPU

bakalavr

2009

13

Xadjiyeva Xafiza

TDPU

bakalavr

2009

14

Juraev Tohirjon

O'zMU qosh MI

aspirant

2009

15

Botirov Golibjon

O'zMU qosh MI

aspirant

2009

16

Suleymanova Gulchehra

O'zPF ITI

aspirant

2009

17

Agzamova Nilufar

O'zPF ITI

aspirant

2009

18

Ruziev Sodiq

TIMI

bakalavr

2009

19

Qurbanov Tolibjon

TDPU

bakalavr

2010

20

Sobirova Mamura

TDPU

bakalavr

2010

21

Xudayberdiyev Abror

O'zMU qosh MI

aspirant

2010

22

Adashev Djobir

O'zMU qosh MI

aspirant

2010

23

Nurmatov Dilshod

O'zMU

bakalavr

2010

24

Turdibaev Rustam

O'zMU

bakalavr

2010

25

Juraeva Dildora

O'zMU

bakalavr

2011

26

Pirnapasov Abror

O'zMU

bakalavr

2011

27

Xalbaev Baxtiyor

TIMI

bakalavr

2011

28

Mingbaeva Barno

O'zPF ITI

aspirant

2011

29

Xasimova Dildora

O'zPF ITI

aspirant

2011

30

Eshimbetov Mardon

TDPU

bakalavr

2011

31

Pudovkin Paulina

TDPU

bakalavr

2011

32

Jalilov Uygun

O'zMU qosh MI

aspirant

2011

33

Dilshod Ahmedov

O'zMU qosh MI

aspirant

2011

34

Hasanov Shahnoza

O'zPF ITI

aspirant

2011

35

Tojiboyeva Hilolaxon

O'zPF ITI

aspirant

2011

36

Allanazarova Gulmira

TDPU

bakalavr

2011

37

Rahimov Xurshid

TDPU

bakalavr

2011

38

Xudayberdiev Abror

O'zMU qosh MI

doktorant

2012

39

Yusupova Xabiba

O'zPF ITI

aspirant

2012

40

Eshimbetov Mardon

TDPU

bakalavr

2012

41

Nodirov Shoxrux

O'zMU

bakalavr

2012

42

Абдурасулов Кабулжон

O'zMU

bakalavr

2012

43

Shannazarov Nodirbek

TIMI

bakalavr

2012

44

Jumaniyazova Saodat

TDPU

bakalavr

2012

45

Knyazeva N.V.

TDPU

bakalavr

2013

46

Karimov E.T.

O'zMU qosh MI

doktorant

2013

47

Uzbekov U.

TIMI

bakalavr

2013

48

Ibrohimov S.U.

O'zPF ITI

doktorant

2013

49

Madaminov B.A.

TDPU

doktorant

2013

50

Boltayeva N.B.

O'zMU

bakalavr

2013

51

Qurbonboyev Sh.

O'zMU

bakalavr

2013

52

Xakimov Rustam

O'zMU qosh MI

doktorant

2014

53

Alikulova M.

O'zMU qosh MI

doktorant

2014

54

Shoimov I.

TDPU

bakalavr

2014

55

Jabbarov M.M.

O'zMU

bakalavr

2014

56

Shopulatov Shomurod

O'zMU

bakalavr

2014

57

Qurbonboyev Bexzod

O'zMU

talaba

2015

58

Karimova Gavxar

O'zPF ITI

doktorant

2015

59

Sherboyev Xusniddin

TIMI

talaba

2015

60

Ismoilov Sunnatilla

TDPU

talaba

2015

61

Raxmatullayev Muzaffar

O'zMU qoshidagi MI

doktorant

2015

 

 

 


 

Описание: D:\DOKUMENTI\DOKUMENTI_SENTER\Сайт\фото для сайта\фото для сайта_08.12.11\Фото_олимпиядистов\Хайдаров Ф..jpg

Ф.И.О. Хайдаров Фарход

 

Учреждение: Национального Университета Узбекистана им. Мирзо Улугбека, студент 3-курса.

Первые место.

 

Описание: D:\DOKUMENTI\DOKUMENTI_SENTER\Сайт\фото для сайта\фото для сайта_08.12.11\Фото_олимпиядистов\Пирнафасов Аброр.jpg

Ф.И.О. Пирнафасов Аброр

 

Учреждение: Национального Университета Узбекистана им. Мирзо Улугбека, студент 3-курса.

Второе место.

 

Описание: D:\DOKUMENTI\DOKUMENTI_SENTER\Сайт\фото для сайта\фото для сайта_08.12.11\Фото_олимпиядистов\Шерматова Зарина.jpg

Ф.И.О. Шерматова Зарина

Учреждение: Национального Университета Узбекистана им. Мирзо Улугбека, студентка 3-курса.

Третей м

 
 

Bog'lanish

Yuridik aloqalar (pochta) Markaz manzili:

700000, Toshkent shahri, Qodir Maxsumov ko‘chasi 42-uy.

tel.: +99871 237-56-26

Xarita.